Ana sayfa Nedir 2019 Yılı Tüm Burç Yorumları

2019 Yılı Tüm Burç Yorumları

316
0
2019 Yılı Tüm Burç Yorumları

2019 Yılı Tüm Burç Yorumları, Yeni yıl size uğurlu gelecek. Kariyer ve eğitim gibi durumlarda çok şanslı olacaksınız. Hem iş hemde aşk hayatında oldukça hareketli bir yıl sizi bekliyor. Bu hareketlilik içerisinde yepyeni çevreler edinebilir, hiç planlamadığınız seyahatlere çıkabilirsiniz. 2019 sizi olgunlaştıracak. Yıl ortalarına doğru evlilik kararı alabilir ya da evlenmeyi düşüneceğiniz bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Evli kişiler için sorunsuz, problemsiz ve sağlıklı bir yıl sizleri bekliyor.
Yılın ilk yarısında büyük gelişmeler olabilir. İş hayatınızın en başarılı geçmesi beklenen dönem. Evli bireyler için, size olgunluk getirecek bu yılda çocuk sahibi olabilirsiniz. Beklenmedik bir bebek gelebilir. Eğer kariyeri önemseyip çocuk yapmayı düşünmüyorsanız oldukça dikkatli olmalısınız.
2019 yılında eğitimine devam edecek koç burçları için, bu yıl altın yılları olabilir. Stresten arınmış bir beyin ve bedenle elde edilmesi zor başarıları kolaylıkla adımlayabileceksiniz. İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle..

2019 Boğa Burcu Yorumu

Yeni yılın ilk yarısı sizin için de oldukça başarılı geçecek. Eğitim durumuna devam edenler için lisans yapma gibi bir fırsat doğabilir. Nisan ayında burcunuzda gerçekleşecek güneş tutulması sayesinde şansınıza şans katacaksınız. Yeni bir iş düşünceniz varsa nisan ayında tercih yapmanız hayatınızı olumlu yönde etkileyecek.
Kalbi boş olan boğalar için yine yılın ilk yarısı çok önemli. Evlilik kararı alabilirsiniz aman dikkat (:. Nisan Mayıs ayları aşk hayatınızda oldukça tehlikeli geçebilir. Yani bu aylarda aşk kaçınılmazınız olacak.
Mülkiyet edinme konusunda tatminkar davranmalısınız. Yıl genelinde sahip olduğunuz imkanlar sizi şımartabilir ve harcama konusunda kontrolden çıkabilirsiniz. Kendinize hakim olmalısınız.
Evli bireyler için, çocuk sahibi olmak istiyorsanız çok da başarılı bir dönemde değilsiniz. Çocuk hayallerinizi başka bahara erteleyebilirsiniz. İş aşk ve para kazanmada olan şansınız çocuk konusunda bu yıl maalesef düşük. İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle..

2019 İkizler Burcu Yorumu

Berbat geçen bir 2018’ten sonra bu yıl size ilaç gibi gelecek. Şanssız, mutsuz geçirdiğiniz bir yılı geride bırakıyoruz. Kendinizi tüm olumsuzluklardan arındırıp yeni yıla umutla bakmalısınız.
Hayatınızda değişiklikler olacak. Bu değişiklikler kiminde evlilik kiminde şehir değişikliği gibi boyutlarda görülebilir. 2019 ’te her zaman yaptığınız hatayı yapmayıp düşünerek karar almalısınız. Aksi takdirde yine hayal kırıklıklarından kurtulamayacaksınız.
Mart ayı sizin için önemli. Aşk ve iş hayatınızda doğru kararlar alabileceğiniz bir dönem. Duygusal durumunuz gereği gelgitler yaşasanız da artık daha olgun davranacaksınız.
Maddi konuda aceleci davranmamanızı öneririm. Dereyi görmeden paçayı sıvamayın. Para elinize geçmeden ona güvenip sakın ha borca girmeyin. Aksi takdirde zor durumlara düşebilirsiniz.
Çocuk sahibi olmak isteyen bireyler için, yılın ilk yarısı yine kararsızlık ve gelgitlerle geçeceğinden ancak yılın 2. yarısında böyle bir duruma hazır olabileceksiniz. İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle..

2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bu yıl iş hayatınız için çok çok başarılı geçecek. Kafanızdaki sorulardan kurtulduğunuz ve iyi ilişkiler kuracağınız bir yıla giriyoruz. Eğitim durumu devam edenler için herşey önceki yıldan daha iyi olacak. Sakinliğiniz ve kararlılığınızla eğitim hayatınızda hiç olmadığınız kadar başarılı olabilirsiniz.
Aile içindeki bireylerle iş ortaklığı yapabilir olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Bu durum aile içi sevgi ve saygıyı güçlendirecek ve sizi daha çok birbirinize bağlayacaktır.
Mart ayı dönüm noktanız olabilir. Önünüze gelecek fırsatlara siz bile inanamayacaksınız. Tek dikkat etmeniz gereken şey sizin için en faydalısını tercih etmeniz. Haziran ayında maddi anlamda oldukça rahatlayacaksınız.
Çocuk sahibi olmak isteyen bireyler için, 2019 sizin yılınız. Özellikle yılın ilk dönemi oldukça başarılı olabilir sizin için. İstediğiniz takdirde yııl sonuna kadar ailenize bir bebek eklemeniz kaçınılmaz. İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle..

2019 Aslan Burcu Yorumu

2019 sizin için ikiye bölünmüş durumda. İlk dönem sıkıntılı diğer dönem aksine muhteşem olacak. Yılın ilk yarısında özellikle sağlığınıza dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Aksi takdirde ciddi sağlık problemleri sizi bekliyor. Kilo kontrolünde de çok dikkatli olmalısınız.
Maddi açıdan yine ilk dönem vasat geçecekken yılın ikinci yarısında şansınız tamamen dönecek. İyi iş tekliflerini beklemeye hazır olun. Kendi işinizi yapmak isterseniz de yine şans sizden yana olacak.
Şans oyunlarında yılın ikinci yarısında oldukça şanslı bir döneme gireceksiniz.
Aşk hayatınız 2019 ’te çok da iyi gitmeyecek açıkçası. Zaten ne zaman iyi gitti ki.. Bu yılı aşka ayırmak yerine ciddi iş planlarıyla olumsuzlukları lehinize çevirebilirsiniz.
Evli bireylerseniz ikili ilişkilerinizde daha dikkatli olmanızı öneririm. Yılın ilk yarısında problemli günlerle karşılaşabilirsiniz. Size tavsiyem bu ilk dönemde ilişkinizle ilgili ciddi kararlar almamanız. Yılın diğer yarısında herşey düzene girecek zaten.
Çocuk sahibi olmak isteyen bireyler iseniz yılın ikinci yarısı sizi bekliyor. Problemleri atlatmış, rahatlamış bir psikolojiyle bebek haberi alarak neşenize neşe katabilirsiniz. İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle..

2019 Başak Burcu Yorumu

2018 ’te yaşadığınız tüm olumsuzluklar geride kalacak ve yepyeni umutlara adım atacaksınız. Yılın ilk gününden itibaren değişimi farkedeceksiniz. Dikkatli davranırsanız 2019 sizin yılınız olabilir.
Yılın son 3 ayına kadar yapacağınız faydalı yatırımlar ve vereceğiniz doğru kararlarla kalan kısmı sorunsuz halledeceksiniz. Son 3 ay vasat geçebilir.
Şansınızın dönmesi size bol koşuşturmalı ve yorucu bir yıl yaşatabilir. Bu yoğunluk arasında sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Aksi halde yılın son döneminde ciddi bir rahatsızlık sizi bekliyor.
Aşk hayatınız da tıpkı iş hayatınız gibi yolunda gidecek. Size ciddi duygular yaşatacak bir partnere sahip olabilirsiniz. Maddi anlamda da herşey yolunda gittiğinde duygusal ilişkilerinizdeki sıkıntılar en aza indirgenecek.
Çocuk sahibi olmak isteyen bireyler iseniz sizin için sevindirici bir yıl olacak. Her konuda şansınızın açık olduğunu göz önünde bulundurursak bu konuda da başarıya ulaşacaksınız. İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle..

2019 Terazi Burcu Yorumu

Yeni yılda kendinizi tanıyamayacaksınız. Burcunuzun verdiği kararsızlıklardan uzaklaşıp sizden beklenmedik şekilde radikal kararlar alacağınız bir yıl olacak. Siz ki hangi çorabı giysem diye dakikalarca düşünen terazi! gerçekten bu yıl sizde çok şeyi değiştirecek.
İş hayatınızda da büyük değişiklikler sizi bekliyor. Rutinliğinden sıkıldığınız ama değişikliğe bir türlü cesaret edemediğiniz ortamınızı artık değiştirmenizin zamanı geldi. Yeni iş, yeni arkadaşlar ve yeni bir aşk getirecek size. Hazır çabuk karar veriyorken evlilik kararı bile alabilirsiniz. Aman dikkat (:
Öğrenim durumu devam eden bireyler için de aşırı derecede anormal bir yıl olacak. Başarınıza siz bile inanamayacaksınız. Sanırım bu yıl sizin yılınız!
Ufak tefek problemleri kafanıza takabileceğiniz bir yıl olacak. Ee herşey yolunda gidince kafaya takacak bir sorun bulamayacaksınız tabi ki. Ufak çaplı problemler canınızı sıkmasın.
Çocuk sahibi olmak istiyorsanız doğru zamanlama! Hem herşey yolunda gidiyorken hemde maddi problemleri aşmışken çocuk düşüncesi mantıklı olabilir. İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle..

2019 Akrep Burcu Yorumu

2019 sizin için seyahat yılı olacak. Gerek iş seyahatleri gerek keyfi gezmeler bu yıl evde oturamayacaksınız! Planladığınız bir çok yeri görme imkanınız olacak. Yapacağınız keyifli seyahatler sinirli olan yapınızı az da olsa yumuşatmış olacak.
Bu yıl sizin için diğer yıllara göre daha sakin geçiyor. Uç noktalarda yaşadığınız bazı duyguları 2019 ’te biraz dizginleyeceksiniz.
Aşk hayatınız her zamanki gibi. Yine stresli ve kavgalı. Ama yılın getirdiği. hafif sakinlikle diğer yıllara nazaran daha uzun ömürlü ilişkileriniz olacak. Hatta doğru insanı bulursanız evlilik bile düşünceleriniz arasında yer alabilir.
Öğrenim durumu devam eden akrepler için 2019 vasat geçecek. Üzgünüm ama müthiş bir başarı falan beklemiyor sizi. Çünkü bu yıl şans sizin yanınızda değil. Ama derslerinize gerekli önemi gösterdiğinizde başarı tabi ki imkansız değil..
Çocuk sahibi olmak isteyen akrepler 2019 çocuk yapmak için uygun bir yıl değil. Maddi açıdan çok da faydalı bir yıl geçiremeyen siz akrepler bir de çocuk stresini kaldıramayabilirsiniz. İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle..

2019 Yay Burcu Yorumu

Her zamanki karamsar tavrınıza inat 2019 ’ü adeta bir polyanna gibi geçirebilirsiniz. Her zamankinden daha dışa dönük ve sosyal bir yıl sizi bekliyor. İş değişikliği planlayanlar ya da iş hayatına yeni atılacak olanlar için şanslı bir dönem. Kariyer anlamında hedeflerinize ulaşacaksınız.
Aşk hayatınız çok da iyi olmayacak. Evli olan yaylar için dikkat edilmezse ailede çatırdamalar görüşebilir. Bu yıl sağlık açısından da sizin için uğursuz bir yıl. Yalnız çok önemli seviyede hastalıklar olmayacak bu problemler. Kafanızı takıp da canınızı sıkmayın.
Öğrenim durumu devam edenler başarıdan kaçamayacaksınız. Hedeflediğinizin daha üstünde performans gösterebileceğiniz bir yıl olacak. Planlarınızda olan evi ya da arabayı 2019 yılı içerisinde özverili çalışmalarınızla sahip olacaksınız.
Çocuk sahibi olmak isteyen yay burçları için yılın ilk yarısı iyi bir dönem. İkinci yarıda yaşayacağınız bazı olumsuzluklar sizi çocuk sahibi olma fikrinden alıkoyabilir. Unutmayın çocuk en büyük neşe kaynağıdır. Elinizi çabuk tutun. İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle..

2019 Oğlak Burcu Yorumu

Maddi anlamda rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Ama yersiz inadınız yüzünden her zaman olduğu gibi yine kayıplar yaşayabilirsiniz. Gerektiği şekilde davranırsanız hem siz hemde aileniz için parlak bir yıl geçirebilirsiniz. Fazlasıyla sosyal bir yıl geçireceksiniz.
Aşk hayatınız sizin fazla inadınız devam ettiği sürece her zamanki rutin kötülüğüyle devam edecek. Bazen mutlu olmayı istemediğinizi düşünüyorum. Aksi halde neden partnerinizin burnundan getiresiniz ki! Mutlu olmaktan korkmayın.
Öğrenim durumu devam eden oğlaklar yine şanslı. Zaten sizde enteresan bir şans durumu söz konusu. Siz aksini iddaa etseniz de her zaman şanslı bireyler oldunuz. Kariyer düşünceleriniz planladığınız gibi olumlu sonuçlar verecek.
Çocuk sahibi olmak isteyen oğlaklar isteklerini yılın ikinci yarısına saklamalı. İlk yarı maddi anlamda yüzünüze gülecek olan şans yılın ikinci yarısında bir bebekle size gülümseyebilir. Umarız çocuğunuz sizin kadar inatçı olmaz (: İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle..

2019 Kova Burcu Yorumu

2018’te iyi bir yıl geçirmediğinizi kabul etmeliyiz. Şans bir türlü yüzünüz gülmedi. Ama karamsarlığa kapılmak yok. Çünkü 2019 sizin için bomba gibi geliyor.
Maddi konuda şanslı bir yıl. Hiç beklemediğiniz iş teklifleri alabilir, projelere katılabilirsiniz. İş anlamında oldukça yorucu bir yıl sizi bekliyor. Dzavantajı avantaja çevirmeli ve maddi anlamda gücünüzü herkese ispatlamalısınız.
Aşk hayatınız çıkarlar doğrultusunda seyredebilir. Paranın gücüyle size yakınlık gösterenlerden uzak durmalısınız. İyi bir seçim yaptığınız takdirde belki de hayatınızın aşkıyla karşılaşacaksınız. Uygun seçim doğrultusunda evlilik hiç de uzak değil!
Öğrenim durumu devam eden yaylar için yılın ilk yarısı biraz sıkıntılı. Bir türlü odaklayamayacaksınız kendinizi. Ama unutmayın isterseniz herşeyi yapabilecek kapasiteye sahipsiniz. Kendinize gerekli şekilde güvenerek şanssızlığınızı yenebilirsiniz.
Çocuk sahibi olmak isteyen kovalar şanslarını denemeli.İyi bir ebeveyn olacağınızdan kimsenin şüphesi yok. Aksini düşünseniz de siz iyi birisiniz! İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle..

2019 Balık Burcu Yorumu

Duygusal balığımız her zamanki gibi bol duygu yoğunluğu yaşadığı bol aşklı bir yıl geçirecek. Sizin olumlu tavırlarınız, pozitif düşünceleriniz çevrenizdekileri adeta büyülüyor. Bu da burcunuzun size kattığı en belirgin özelliğiniz.
Maddi konuda başarılı bir yıl. Uygun fırsatları sağlayabilirseniz oldukça verimli geçecek 2019 . Yılın ilk yarısında biraz daha özenli olmanız maddi açıdan büyük kazanç elde etmenizi sağlayabilir.
Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir yıl olacak. Ufak çapta problemler yaşayabilirsiniz. Ama olumlu düşünceyle siz onları da kolaylıkla atlatacaksınız.
Öğrenim durumu devam eden balıklar için, her ne kadar balık hafızalı deseler de asla öyle değilsiniz. Bazılarınızda adeta fil hafızası var. Bu nedenle de okul hayatında her zaman olduğu gibi gnel anlamda başarılı bir yıl sizi bekliyor.
Aşk hayatınız mükemmel olacağa benziyor. O kadar romantiksiniz ki sizi reddedecek insan sayısı oldukça az olmalı. Doğru kişiyi bulmanız durumunda sorunsuz devam eden bir ilişkiniz olabilir.
Çocuk sahibi olmak isteyen balıklar için bir sorun görünmüyor. Zaten doğuştan ebeveyn olan balıklar için çocuk büyütmek hiç de zor olmayacak. Düzgün giden aile yaşantınızı 2019 ’te bir bebekle süsleyebilirsiniz. İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle..

Umarız tüm istediklerinizin gerçekleştiği, bol paralı, bol sağlıklı bir yıl sizlerin olur. Şans daima sizden yana olsun. İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here