Ana sayfa İnternet Soundcloud Müzik MP3 İndirme Nasıl Yapılır

Soundcloud Müzik MP3 İndirme Nasıl Yapılır

155
0
Soundcloud Müzik MP3 İndirme Nasıl Yapılır

Soundcloud Müzik MP3 İndirme Nasıl Yapılır, Soundcloud son zamanların sosyal çevrimiçi sosyal müzik dinleme sitelerinin en çok dikkat çekenidir. Tüm dünyada milyonlarca amatör ve profesyonel ünlü müzik yapımcılarının eserlerini hayranları ile paylaştığı bu internet sitesinde ne yazık ki müzikleri indirmeniz site tarafından desteklenmemektedir.

Ancak çok kolay bir yöntemle Soundcloud üzerinde severek dinlediğiniz müzik parçasını MP3 formatında bilgisayarınıza veya müzik çalarınıza indirmeniz mümkündür. Dilerseniz hemen Soundcloud internet sitesinden Soundrain aracılığıyla müzik dosyaları MP3 formatında nasıl indirilir görelim;

Soundcloud Müzik MP3 İndirme Nasıl Yapılır

  • Soundcloud sitesinden müzik dosyalarını mp3 formatında indirmek için Soundrain sitesini kullanacağız.
  • Öncelikle tarayıcınızda iki ayrı pencere açın ve birinde www.soundrain.com u açarken diğer pencerede ise www.soundcloud.com u açın.
  • Soundcloud sitesinde müzik dosyasını indirmek istediğiniz şarkıyı bulun.
  • Bulduğunuz şarkıya tıklayın ve o şarkının sayfasını açın.
  • İndireceğiniz şarkının sayfa adresini kopyalayın.
  • Daha sonra Soundrain internet sitesinde kutucuğa kopyaladığınız adresi yapıştırın ve “Download” butonuna tıklayın.
  • Bir süre bekledikten sonra açılan yeni sayfada “Right Click to Download” butonuna tıklayarak müzik dosyasını bilgisayarınıza indirin.

Soundcloud sitesinden müzik dosyalarını mp3 formatında gördüğünüz gibi çok kolay bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Üstelik Soundrain sitesi Soundcloud üzerinden indirdiği müzik dosyalarının kalitesini yüksek tuttuğu için neredeyse birebir gerçek ses kalitesinde bilgisayar veya taşınabilir müzik çalarınızda dinlemeniz mümkündür. Soundrain sitesi tamamiyle ücretsiz olup, Soundcloud üzerinden çok hızlı bir şekilde müzik dosyalarını mp3 formatında bilgisayarınıza inmesine yardımcı olmaktadır.

Soundcloud Hakkında Bilgi

Soundcloud yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bilinen en büyük sosyal müzik sitesidir. Yerli veya yabancı, amatör veya profesyonel bir çok müzik yapımcısı eserlerini, hatta eserlerinin bir bölümünü önce soundcloud hesapları üzerinden hayranları ile paylaşmaktadır. Soundcloud artık bir çok sanatçı için olmazsa olmaz haline gelmiştir. Bu yüzden neredeyse Youtube kadar büyük bir müzik arşivine sahiptir. Soundcloud üzerinden dinlenen müzik dosyaları internet hızına bağlı olarak olabildiğince yüksek kalitede ziyaretçilere sunulmaktadır. Bu yüksek kaliteli müzik dosyalarını dünyanın bir çok yerinde bulunan veri paylaşım merkezlerindeki hızlı bağlantılar ile ziyaretçilere sunulmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here